1* hvězdičkové hotely v Ostravě

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Ostravě. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Ostravy, kde najdeme města Vřesina, Klimkovice, Havířov, Jilešovice a Orlová.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Hostel Moravia Ostrava 

Foto: Hostel Moravia Ostrava
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
76 %

Moravia Ostrava se nachází blízko centra města, 550 metrů od hlavního vlakového nádraží v Ostravě. Nabízí jednoduše zařízené pokoje a restauraci. Nedaleko najdete neplacené veřejné parkoviště.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba13 - 13 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi
osoby22 - 22 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby20 - 24 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou
osoby21 - 30 EUR za noc

2. Hotelak Martinov 

Foto: Hotelak Martinov
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
70 %

Providing free WiFi and a bar, Hotelak Martinov offers rooms in Ostrava, 11 km from National Cultural Monument the Lower Vítkovice. The property is situated 11 km from Stodolní Street.


3. VIP U BETTY - CENTRUM se saunou 

Foto: VIP U BETTY - CENTRUM se saunou
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
58 %

VIP U BETTY - CENTRUM se saunou is located in Moravská Ostrava. Free WiFi is offered. Guest rooms in the hotel are fitted with a flat-screen TV. All rooms have a private bathroom. A buffet breakfast is served each morning at the property.


4. Zámek Poruba 

Foto: Zámek Poruba
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
85 %

Zámek Poruba se nachází v Ostravě, 8 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 8 km od Stodolní ulice, a nabízí restauraci. Pokoje jsou vybavené TV a některých se otevírá výhled na jezero nebo do zahrady.


5. Retro hotel Garage 

Foto: Retro hotel Garage
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
90 %

Located in Ostrava, within 11 km of National Cultural Monument the Lower Vítkovice and 11 km of Stodolní Street, Retro hotel Garage features free bikes. With a garden, the property also has a terrace, as well as a bar.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: